Yararlı Dosyalar

Yararlı Dosylalar

AllUpdate Bilgisayar güncelleştirmeleri yapılmıyorsa dosyayı indirin ve bir klasöre çıkartın. Ardından çıkardığınız dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
.NET Framework Kaldırma Aracı Net Framework ile ilgili hatalar yaşıyorsanız bu araç ile kaldırıp tekrar kurulumunu yapabilirsiniz.
Malwarebytes Antivirüs programından ziyade zararlı yazılımları tespit eden bir program. Türkçe kurulumu da mevcut indirip ücretsiz versiyonunu kurabilirsiniz.
Revo Unnistaller Kaldırılmayan programlar için birebir ve zararsız bir yazılım. Programın basit arayüzü sayesinde kaldıramadığınız programları rahatlıkla kaldırabilirsiniz.
Silverlight Onarım Aracı Explorer içerisinde Silverlight ile ilgili sorunlarınızı çözmek için programı kullanabilirsiniz. Oldukça sağlıklı olarak çalışıyor.
AutoRUN Kullanımı ve detaylı bilgisini bu makalemde bulabilirsiniz.
Office Link Düzeltme Aracı Office dosyalarında bir linki tıkladığınızda açılmıyorsa ekteki dosyayı indirin ve bir klasöre çıkartın. Çıkardığınız aracı çift tıklayarak çalıştırın ve yeniden başlatarak test edin.
Dial-a-fix- Alternatif Bu programla bilgisayarınızda bulunan Policyleri veya zararlı uygulamaları tespit edebilir ve servislerinizi onarabilirsiniz.
Win8Onarma Tamamen kendi yazdığım bir bat dosyasıdır. Birçok soruna etki edebilmektedir. Dosyayı zip dosyasından ayırın ve çıkardığınız dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
HomePageUnlock Anasayfanızı değiştiremiyorsanız ekteki dosyayı çıkartın ve içindeki reg dosyasına çift tıklayıp çalıştırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.
MFCMapi 64bit MFCMapi 32bit Outlook Programı üzerinde değişiklikler ve düzenlemeler yapmanıza yarayan bir Microsoft uygulamasıdır.
Ps1 to Exe Converter PowerShell dosyalarını Exe formatına çevirmeye yarayan bir uygulama. Bu makaleyi okuyabilirsiniz
close
Güncel yazılarımı sana da paylaşmamı istersen, aşağıdaki bilgileri doldurarak abone olabilirsin.