Yararlı Dosyalar

Yararlı Dosylalar

AllUpdateBilgisayar güncelleştirmeleri yapılmıyorsa dosyayı indirin ve bir klasöre çıkartın. Ardından çıkardığınız dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
.NET Framework Kaldırma AracıNet Framework ile ilgili hatalar yaşıyorsanız bu araç ile kaldırıp tekrar kurulumunu yapabilirsiniz.
MalwarebytesAntivirüs programından ziyade zararlı yazılımları tespit eden bir program. Türkçe kurulumu da mevcut indirip ücretsiz versiyonunu kurabilirsiniz.
Revo UnnistallerKaldırılmayan programlar için birebir ve zararsız bir yazılım. Programın basit arayüzü sayesinde kaldıramadığınız programları rahatlıkla kaldırabilirsiniz.
Silverlight Onarım AracıExplorer içerisinde Silverlight ile ilgili sorunlarınızı çözmek için programı kullanabilirsiniz. Oldukça sağlıklı olarak çalışıyor.
AutoRUNKullanımı ve detaylı bilgisini bu makalemde bulabilirsiniz.
Office Link Düzeltme AracıOffice dosyalarında bir linki tıkladığınızda açılmıyorsa ekteki dosyayı indirin ve bir klasöre çıkartın. Çıkardığınız aracı çift tıklayarak çalıştırın ve yeniden başlatarak test edin.
Dial-a-fix- AlternatifBu programla bilgisayarınızda bulunan Policyleri veya zararlı uygulamaları tespit edebilir ve servislerinizi onarabilirsiniz.
Win8OnarmaTamamen kendi yazdığım bir bat dosyasıdır. Birçok soruna etki edebilmektedir. Dosyayı zip dosyasından ayırın ve çıkardığınız dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
HomePageUnlockAnasayfanızı değiştiremiyorsanız ekteki dosyayı çıkartın ve içindeki reg dosyasına çift tıklayıp çalıştırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.
MFCMapi 64bit MFCMapi 32bitOutlook Programı üzerinde değişiklikler ve düzenlemeler yapmanıza yarayan bir Microsoft uygulamasıdır.
Ps1 to Exe ConverterPowerShell dosyalarını Exe formatına çevirmeye yarayan bir uygulama. Bu makaleyi okuyabilirsiniz