Windows Update Online Sorun Giderici

Öncelikle bu makaleyi okuduğun için üzgün olduğumu belirteyim. Umarım problemi Windows Update Online Sorun Giderici başlıklı makalemde gideririz. Bu makaleyi okuyorsan, muhtemelen hata kodunun olduğu bir sayfadan seni yönlendirmişimdir. Her sayfaya tekrar yazmaktansa böyle yapmak daha kolay geldi. Şimdi konumuza geçelim fazla uzatmadan;

Windows Update Online Sorun Giderici Nedir?

Windows kullanıcıları, Windows Güncelleştirmeleri’ni yüklerken bazen sorunlarla ve sorunlarla karşılaşırlar. Microsoft, sıradan bilgisayar kullanıcısının Windows Update hatalarını çevrimiçi bir sorun giderici başlatarak gidermesini ve gidermesini kolaylaştırmıştır. Oldukça basit olan bu hizmet problemleri çözmek için oldukça güzel yönergeler veriyor.

Windows Güncelleştirme Problemi Nasıl Çözülür?

Windows Update Online Sorun Giderici

Bu yönlendirmeli gözden geçirme, 0x80073712, 0x800705B4, 0x80004005, 0x8024402F, 0x80070002, 0x80070643, 0x80070003, 0x8024200B, 0x80070422, 0x80070020 gibi Windows Güncelleştirmeleri’ni yüklerken sorunları gidermek için adımlar sağlar. Ancak sorun giderici, yalnızca bu hatalarla değil, diğer hataların çoğunda da size yardımcı olacaktır.

İlk önce Microsoft Update Online Sorun Giderici sayfasına giriş yapalım.

İlk olarak, Windows sürümünü seçmemiz gerekiyor. Bu çevrimiçi sorun giderici Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7’yi destekler. Daha eski bir sürümünüz varsa diğer problem gidericileri kontrol etmeniz gerekiyor.

Eğer ilk adımda problem çözülmezse tekrar sayfayı açıp Hayır’ı seçin. Ardından, Windows Update Sorun Gidericisi‘ni çalıştırmanız istenecektir.

Aşağıdaki önerilerin yanı sıra, bunların nasıl gerçekleştirileceği hakkında ayrıntılı talimatlar da sunacaktır size;

  • Güncellemeyi manuel olarak yükleyin. Windows 10 Güncelleme Geçmişi‘ne gidin, KB numarasını arayın ve ardından Microsoft Update Catalog sitesinde bağımsız yükleyicisini arayın.
  • Sistem sağlığını geri yüklemek için DISM aracını çalıştırın.
  • Olası sistem dosyası bozulmalarını gidermek için SFC aracını çalıştırın.
  • Windows’u sıfırlama veya yeniden yükleme  🙁

Hiçbir şey yardımcı olmazsa, bağlantısı o web sayfasının sonuna doğru verilen destek ekibi ile iletişime geçmeniz istenir.

Windows Update Online Sorun Giderici destek ekipleri

Bu çevrimiçi sorun giderici sorunlarınızı çözmenize yardımcı oluyorsa harika! Aksi takdirde şu yayınları görmek isteyebilirsiniz:

Umarım faydalı olmuştur, Online sorun gidericinin Windows Update sorunlarınızı gidermenize yardımcı olup olmadığını bize bildirin.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.

Yorumlar kapatıldı.