Outlook 2010 AL/Email okundu olarak işaretlenmiyor ve okundu bilgisi aynı E-mail için sürekli isteniyor.

Outlook 2010’da Gelen E-mailde Okundu bilgisi iste bilgisi de geliyor.Müşteri E-mail’i okuyor ve farklı bir E-maile  geçiş yapıyor.Okumuş olduğu E-mail’e geldiğinde okundu bilgisi yeniden isteniyor ve E-mail okundu olarak işaretlenmiyor.

E-mail okdundu olarak işaretlendiğinde ve Okundu bilgisi bir defa istendiğinde problem çözümlendi olarak kabul edilecek

Action:

E-mail alınıyor.Müşteri Emaili okuyor ve okundu bilgisi gönder seçeneği ile gönderiliyor.

Result:

Müşteriş aynı E-maile geldiğinde okundu bilgisi yine çıkıyor ve E-mail okunduğu halde okundu olarak işaretlenmiyor.

Cause:

Dosya>Seçenekler>Posta>Okuma bölmesi>Okuma bölmesi seçenekleri>Okuma bölgesinde görüntülenen öğeleri okundu olarak işaretle seçili değil ve saniye belirtilmemiş.

 

Resolation:

Dosya>Seçenekler>Posta>Okuma bölmesi>Okuma bölmesi seçenekleri>Okuma bölgesinde görüntülenen öğeleri okundu olarak işaretlendi. 3 sn belirlendi.

Makale ile ilgili görüş, öneri ve yardım taleplerini bilgi@cangunes.com adresinden bana e-posta olarak iletebilirsiniz. Bana e-posta olarak gönderdiğiniz sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Yoğun olarak çalıştığım için farklı kanallardan ulaştırdığınız sorularınızı maalesef cevaplayamayacağım.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.