Onedrive artık ‘Microsoft OneDrive’’olarak anılacak.

Onedrive artık ‘Microsoft OneDrive’’olarak anılacak.

Merhaba arkadaşlar,

 

Microsoft artık sürekli gelişen ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre gelişmeye devam eden OneDrive’ın ismini  ‘’Microsoft OneDrive’’ olarak değiştirdi.

 

Kullanıcıların istediği yerde ve istediği zamanda önemli dosyalarına kolayca ulaşabileceği, paylaşabileceği  ve iş arkadaşlarıyla üstünde beraber çalışabileceği bir ortam istiyorsa Microsoft Onedrive bu konuda kullanıcılara yardımcı olacaktır.  Aileniz ile fotoğraf paylaşma, ev ödevi üzerinden sınıf arkadaşlarınız ile çalışma yada iş arkadaşlarınızla beraber  satış sunumu yaparken,tüm önemli dosyalarınız, fotoğraflarınız ve daha fazlası tüm cihazlarınızda otomatik sekrone olur. Diğer bulut depolama hizmetlerinin aksine OneDrive , Windows 10’da önyüklü olarak gelir. Bu sayede dosyalarınıza ulaşmanız ve paylaşmanız daha kolay olur.  OneDrive aynı zamanda Office ile entegre çalışır. Bu sayede belge oluşturup, düzenleyebilir ve istediğiniz yerde beraber çalışabilirsiniz.

OneDrive Nedir? OneDrive Ne işime yarar?

 Genel Duyuru

Windows İhtiyaçlarınız için

Office İhtiyaçlarınız için

Office 365 içerisinde

Nereye giderseniz gidin Microsoft OneDrive ile daha fazlasını yapın. Bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ve tabletinizden dökümanlarınıza, resimlerinize ve diğer dosyalarınıza ulaşın ve paylaşın..Nereye giderseniz gidin Microsoft OneDrive ile daha fazlasını yapın.  Windows 10 sisteminde OneDrive önyüklü olarak gelir. Bu yüzden dosyalarınıza ve resimlerinize ulaşmanız ve paylaşmanız kolaydır.Nereye giderseniz gidin Microsoft OneDrive ile daha fazlasını yapın. Önemli dökümanlarınızın ve dosyalarınızın üzerinde herhangi bir yerde ve cihazda çalışın ve paylaşın. Office 365 ile nereye giderseniz gidin Microsoft OneDrive ile daha fazlasını yapın. Dökümanlarınıza istediğiniz yerden ulaşın ve arkadaşlarınızla beraber çalışın. Aboneliğiniz aynı zamanda 1 TB depolama alanı ile gelmektedir.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.