Office 365 – OneNote for Mobile

Merhaba Arkadaşlar,

Kurumsal Office 365 abonelikleri için OneNote for Mobile yayınlandı. OneNote for Windows’a, Windows Store aracılığıyla indirmeye, Windows Phone ve OneNote Web App’e ek olarak Microsoft iPhone, iPad ve Android için OneNote’un kullanılabilirliğini duyurdu.

Kullanıcılar http://www.onenote.com/ üzerinden tüm OneNote uygulamalarını temin edebilir veya Apple App Store’da OneNote for iPad ve OneNote for iPhone üzerinden, Google Play’de OneNote for Androidüzerinden doğrudan indirebilirler.

Bu uygulamalar cihazlar arasında daha güvenilir bir senkronizasyon ile tam yetkili bir OneNote deneyimi sunan yeni kodlar tabanındadır.

Tüm duyuruyu ve daha fazla ayrıntıyı incelemek için Office Blog ziyaret edilebilir.

iPhone, iPad ve Android için OneNote, 1 Temmuz 2013 tarihi itibariyle tüm dünyada kullanılabilir durumdadır.

OneNote for Mobile Nedir?

  • OneNote, tüm türlerde bilgiyi depolamak ve paylaşmak için dijital bir not defteridir.
  • OneNote Mobile kullanılarak mobil cihazlarda notları ve listeleri görüntülenebilir ve yeni oluşturulabilir.
  • Notlar, SharePoint alanlarına, SkyDrive® gibi Office 365 alanlarına senkronize edilebilir ve OneNote çalıştıran bilgisayarlar, telefonlar ve web tarayıcılardan notlara erişilebilir.
  • Bilgisayarda oluşturulan notlar görüntülenebilir ve düzenlenebilir ve online olarak senkronize edilebilir.
  • Mobil platformlar arasında OneNote kullanım deneyiminde hiçbir farklılık yoktur, iPhone, Windows 8 Phone ve Android Phone’da tamamıyla aynı şekilde çalışır.

16 Eylül 2013 tarihinde Android İçin OneNote 60’dan fazla ülkede yayınlandı ve artık Google Play’de mevcuttur.

Ülkelerin listesi ve ayrıntılı bilgi, resmi blog duyurusunda bulunabilir: http://blogs.office.com/b/microsoft-onenote/archive/2013/09/16/onenote-for-android-in-more-markets-worldwide.aspx

Kullanıcılar OneNote’u istenilen dilde bu bağlantıdan indirebilirler: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.onenote

close
Güncel yazılarımı sana da paylaşmamı istersen, aşağıdaki bilgileri doldurarak abone olabilirsin.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir