Microsoft Office uygulamaları IPad Pro için artık hazır!!

Microsoft Office uygulamaları IPad Pro için artık hazır!!

Merhaba arkadaşlar,

Office, tüm cihaz ve platformlarda müthis bir Office deneyimini yaşatmak için bir adım daha attı.  Word,Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote uygulamalarını İpad Pro  için  optimize ettik. https://blogs.office.com/2015/09/09/office-updates-for-the-ipad-pro-ios-9-and-watchos-2/   Bu uygulamalar 6 Kasım tarihinde yayınlanmıştır. Bu yıl bitmeden bu uygulamaları Apple Kalem ile de entegre edeceğiz.

Müşteriler, İpad ve Surface gibi büyük cihazlarda döküman oluşturmak yada varolan dökümanların üzerinde oynama yapmak için Office 365 aboneliğini almalıdır. Bu basit düzenleme yapabilen daha küçük İpadler için  farklıdır ama 10.2 inch’ten büyük cihazlarda aktif Office 365 aboneliği olmalıdır. Office 365 aboneliği ile, müşteriler tüm cihazlarında Office uygulamalarını yükleyebilecek ( 5 adet PC yada Mac ) ve 1TB OneDrive depolama alanı ile dökümanlarına her yerden ulaşabileceklerdir.

Office 365 aboneliği almak isteyen müşteriler, İPad Pro üzerinden satın alabilir. Müşteriler  daha küçük İPad lerde ilk açılışta çıkan kişiselleştirme ekranı ile karşılaşmayacaktır. Ancak bu özellik te bir kaç ay içerisinde gelecektir. Özellik gelene kadar müşteriler uygulama üzerindeki mağazadan kişiselleştirme öğelerini indirebilirler.

Keyifli çalışmalar dilerim.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.