Microsoft Dynamics NAV 2013 Nedir ?

Microsoft Dynamics NAV 2013 Nedir ?

Microsoft Dynamics NAV 2013, küçük ve orta ölçekli işletmeler için kurumsal süreçleri otomatikleştiren ve kolaylaştıran Dynamics NAV Business Management Solutions ürününün son versiyonudur. Yüksek uyarlanabilirlik ve zengin özellikleriyle Microsoft Dynamics NAV firmalara finans, üretim, satış, taşımacılık, proje yönetimi, hizmetler ve daha fazlasını da içeren işlerini yönetmelerine olanak sağlar. Operasyonel alanlarıyla ilgili özellikleri kolayca eklemeyi sağlar ve uzmanlaşmış endüstrileri desteklemek için son derece özelleştirilmiştir.

Microsoft Dynamics NAV 2013 ile:

  • Uçtan uca görünülebilirlik elde edilir ve çalışanlara zamanında kararlar vermeye yardımcı olarak işlerin gidişatını kontrol altına almayı sağlar.
  • Değişen durumların önüne geçilir ve iş süreçleri kolaylaştırılarak bir adım önde olunur. Bu, giderleri kontrol altında tutmaya, önemli olan işleri geliştirmeye ve büyütmeye yardımcı olur.
  • BT yatırımları en iyi şekilde kullanılabilir; kullanımı ve öğrenmesi kolay olduğundan esnek çözümlere ulaşmanın süresi kısaltılır. Microsoft Dynamics NAV 2013 Microsoft Office ve SharePoint gibi Microsoft teknolojileriyle ve kurumun kullandığı diğer iş yazılımlarıyla uyumlu çalışır.

Dynamics Partner’larına daha fazla bilgi için; https://mbs.microsoft.com/partnersource/newsevents/news/MSD_NAV2013Launch.htm

close
Güncel yazılarımı sana da paylaşmamı istersen, aşağıdaki bilgileri doldurarak abone olabilirsin.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir