KB3097877 güncellemesinin Outlook'a olumsuz etkileri

KB3097877 güncellemesinin Outlook’a olumsuz etkileri

 

Merhaba,

 

Windows 7 üzerinden outlook kullanıyorsanız, 12 Kasım 2015 tarihinden önce KB3097877 numaralı güncellemeyi yüklediyseniz, güncelleme yüklendikten sonra  Outlook üzerinde bazı mailleri okumada sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Windows 7 üzerinde cıkan bu sorunu çözmek için KB3097877 nolu güncelleme yenilendi. En son sürümü almak için Windows Update aracını çalıştırın.

 

1-) Başlat menüsünü açmak için Windows tuşuna basın. Arama kutucuğuna update yazın. Çıkan listede Windows Update’e tıklayın. ( Windows Güncelleme )

 

2-) Sol panelde Güncellemeleri kontrol et kısmına tıklayın ve Windows’un güncellemeleri kontrol etmesi için biraz bekleyin.

 

Aranan güncellemelerde size tekrar KB3097877 nolu güncelleme gelicektir. Bu güncellemenin yüklenmesi Outlook probleminizi ortadan kaldıracaktır. Eğer bu güncellemeyi Windows Update üzerindne göremiyorsanız, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Sevgiler Saygılar,

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.