Access 2010 a Excel den veri aktarilip Access kaydedilip kapatıp yeniden açıldığında excel tabloları seçildiğinde Access yanıt vermiyor.

Merhaba Arkadaşlar,

Problem Biometric Authantication hizmeti devre disi birakildiginda sorun yaşanmıyor. Bunun için hp’ye ait olan yazıcıların sürücülerinin güncellenmesini tavsiye edebilirim.

HP ile yapılan çalışmada  HP Protect Tools un aşağıdaki linkte bulunan son sürümü ile sorun giderildi.

HP ProtectTools Security Manager(VERSION: 5.1.0.736 REV: A)

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=en&cc=us&taskId=130&prodSeriesId=4145198&prodTypeId=321957&objectID=c02590463

**************************************************************************************************************************************************************************************************

Makale ile ilgili görüş, öneri ve yardım taleplerini bilgi@cangunes.com adresinden bana e-posta olarak iletebilirsiniz. Bana e-posta olarak gönderdiğiniz sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Yoğun olarak çalıştığım için farklı kanallardan ulaştırdığınız sorularınızı maalesef cevaplayamayacağım.

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.