365 Küçük ve Orta Ölçekli İşletme Planları

Yeni Office 365 Küçük ve Orta Ölçekli İşletme Planları

Ekim 2014’ye küçük ve orta ölçekli işletmeler için yeni Office 365 planları yayınlandı. Bu planlar, önceki planların yerini alır:

Office 365 Business (İş): Tam Office uygulamaları – Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Publisher. 1 TB OneDrive for Business bulut depolama alanı erişimi, Windows PC, Mac, iPad, Windows tablet ve akıllı telefonlarda belgelerinize erişip düzenleme ve paylaşma.

Office 365 Business Essentials (İş Başlangıç): İşinizi yürütmenize yardımcı olacak temel bulut hizmetleri – birinci sınıf eposta adresi ve takvim, Office Online, çevrimiçi toplantılar, anlık mesajlaşma, video konferans, bulut depolama ve dosya paylaşımı ve daha fazlası.

Office 365 Business Premium (İş Ekstra): Office 365 İş ve Office 365 İş Başlangıç planlarında yer alan her şey.

Önceki planlar artık yeni müşterilere satılmıyor, ancak mevcut müşteriler bir sonraki yenileme dönemlerine kadar planlarında kalmayı tercih edebilirler. Önceki planlara sahip müşteriler yeni özellikleri ve güncellemeleri almaya ve yeni lisanslar eklemeye devam edecekler.

Yeni planların karşılaştırması:

http://office.microsoft.com/tr-tr/business/FX102918419.aspx

Can Güneş

Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine kafa yoran ve bu alanda kendini geliştiren birisi. Çalışıp öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu internet sayfasını kurdum.